Han Petrol 2003 yılında kurulan Madeni Yağ Satış şirketi olup, uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Etkili bir üretime ve altyapıya sahip olan Han Petrol, Türkiye pazarındaki gücünü her geçen gün daha da arttırmaktadır ayrıca enerji verimliliği ve inovasyonda dünya şampiyonu ürünlerini ülkemizde geliştiriyor, üretiyor ve başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya ihraç ediyor.

Piyasa Araştırması

Müşterilerimizin; tüketim alışkanlıklarını, tercihlerini, fiyatlara yaklaşımını düzenli olarak belirli veriler üzerinden takip ettiğimiz bir süreçtir. Pazar araştırması sayesinde ürünlerimizin potansiyel pazarı hakkında veriler toplar ve en iyi şekilde sunmak için zemin hazırlarız.

Ürün Analizi

Ürünlerimizin verimliliğini test ederken, sadece zorunlu veya gönüllü standartlara uygunluklarını kontrol etmekten çok daha fazlasını yaparız. Mevzuata uygun ürünlerin bile tüketiciler için zarara sebebiyet verebileceğinin farkında olarak, muhtemel zararları belirler ve çözüm önerileri getirir.

Üretim

Kaliteyi sürekli gelişim olarak algılayan firmamız, bu doğrultuda ürün kalitesini etkileyen tüm süreçleri iyileştirmek ve geliştirmek için ar-ge çalışmalarına büyüm önem vermektedir. Ürettiğimiz ürünlerin, tasarım sürecinden son şeklini alıncaya kadar geçirdiği tüm süreçler ar-ge departmanımız tarafından sürekli kontrol edilmektedir.

Tedarik

Tedarikçilerimiz periyodik olarak değerlendirilmekte ve oluşan sınıflandırmaya göre özgün satınalma yöntemleri gündeme gelmektedir. Ekiplerimiz tarafından tedarikçi performanslarının sürekli arttırılmasına yönelik izleme ve geliştirme çalışmaları yapılmaktadır.

Satış

Her biri farklı bir tüketici segmentinin beklentisini karşılayan ürün türleri ile yurt içi ve yurt dışındaki bayilerimizin yanı sıra internet üzerinden de, ürün çeşitliliğinden satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada müşteri mutluluğunu hedefleyerek fark yaratmayı sürdürüyoruz.

Destek

Satış sonrası destek hizmetlerimiz, satış işlemi tamamlandıktan sonra, müşteri hizmetleri ile ilgilenmesi gibi çabaları kapsayan faaliyetlerdir. Bu doğrultuda müşterilemizin satın aldıkları ürünle ilgili beklentileri, gereksinimleri giderecek ürün özelliklerinin yanı sıra ürün ile ilgili herhangi bir anlaşmazlık durumunda tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimizden haber almak için kayıt olun